На Львівщині відбувся найдорожчий продаж права оренди земельної ділянки

11 червня 2016 87 0
На земельному аукціоні продали права оренди на понад 650 тис. грн
zakarpattya.net.uaНа земельному аукціоні продали права оренди на понад 650 тис. грн

На Львівщині, на земельному аукціоні продали право оренди п'яти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що знаходяться за межами населеного пункту, загальною площею 161,8 га, пише прес-служба Львівської облдержадмінстрації.

У результаті торгів ціна оренди зросла до 657,7 тис. грн.

«За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років. Крім того, на цьому аукціоні відбувся найдорожчий цього року продаж права оренди земельної ділянки — орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради 361 тис. грн», — сказано у повідомленні.

Також додається, що від початку 2016 р. це вже 14 земельний аукціон, організований фахівцями Держгеокадастру Львівщини.

«За результатами цих аукціонів спостерігаємо динаміку збільшення зацікавленості потенційних покупців готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. У результаті маємо здорову, добросовісну конкуренцію, що при фаховій підготовці аукціонів обертається значними додатковими надходженнями до місцевих бюджетів», — зазначив начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку розташовану на території Чорнушовської сільської ради Пустомитівського району. Завдяки аукціону ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 13,6% від нормативної грошової оцінки землі.

Виконано за допомогою Disqus