Monsanto знову відхилила пропозицію Bayer

14 червня 2016 49 0
Компанія Monsanto у черговий раз відхилила пропозицію Bayer
Latifundist.соmКомпанія Monsanto у черговий раз відхилила пропозицію Bayer

Компанія Monsanto у черговий раз відхилила пропозицію Bayer купити її акції за $62 млрд, повідомляє «ЛігаБізнесІнформ», посилаючись на The Wall Street Journal.

У Монсанто вважають, що у Bayer значно недооцінюють бізнес компанії, а також не пропонують шляхи вирішення питань, які можуть виникнути у зв'язку з її купівлею.

Переговори між компаніями зайшли у глухий кут, поставивши під питання створення найбільшого у світі постачальника сільськогосподарської продукції у результаті їх об'єднання.

За словами джерел, знайомих з ситуацією, Bayer спробував посадити Монсанто за стіл переговорів і направив компанії лист, в якому повідомив, що структурував фінансування угоди і впевнений, що будь-які перешкоди з боку регулюючих органів можуть бути подолані.

Також повідомляється, що німецька компанія хотіла отримати доступ до ділової інформації Monsanto і провести комплексну перевірку. Це, за словами Bayer, могло б дати можливість підвищити ціну, але вона залишилася колишньою.

У Monsanto ж вважають, що пропозиція практично не змінилася і відмовилися дозволити Bayer почати комплексну перевірку до підвищення ціни. Також у Монсанто відзначили, що, перш ніж погодяться на угоду, їм необхідно з'ясувати деякі питання, пов'язані з нормативними ризиками.

Виконано за допомогою Disqus

+ 14° ... + 3°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

71%