На Волині 82% адмінпослуг у земельній сфері надають безкоштовно

19 червня 2016 42 0
На Волині більше 82% адмінпослуг у земельній сфері надаються безкоштовно
rian.com.uaНа Волині більше 82% адмінпослуг у земельній сфері надаються безкоштовно

На Волині більше 82% адмінпослуг у земельній сфері надаються безкоштовно, пише прес-служба Урядового порталу.

Упродовж січня-травня 2016 р. волинські землевпорядники надали громадянам 38,3 тис. безкоштовних адміністративних послуг, що становить 82,6% від їх загальної кількості. Найчастіше мешканці області зверталися для реєстрації земельних ділянок — таких документів видали 12,5 тис.

«Територіальні органи Держгеокаддастру у Волинській області виготовили 9,2 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок та 4,3 тис. довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями», — сказано у повідомленні.

Також додається, що ще 8 тис. адмінпослуг громадянам надали на платній основі. До бюджету перерахували 530,5 тис. грн. Найчастіше громадяни звертались за наданням витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку — 7,5 тис. довідок, за що сплачено 473 тис. грн.

«Сьогодні, аби спростити доступ до адмінпослуг, органи місцевого самоврядування Волині поступово підключаються до системи Державного земельного кадастру. Це значно спростить для громадян процес отримання необхідних відомостей», — відзначає начальник головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Виконано за допомогою Disqus