Орендар узяв у користування землю вартістю 6,4 млн грн і зник

21 червня 2016 78 0
На Хмельниччині фермер узяв в оренду землю і не використовував її
dzvin.orgНа Хмельниччині фермер узяв в оренду землю і не використовував її

На Хмельниччині більше 500 га земель, що розташовані на території Шепетівського району, у 2014 р. було передано в оренду на 25 років для ведення фермерського господарства місцевому громадянину, який проживає за кордоном, пише прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що орендар так і не створив фермерське господарство, доказів його волевиявлення займатися обробітком землі не надав, земельні ділянки за призначенням не використовує.

«Шепетівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом позову прокуратури Хмельницької області в інтересах держави до фізичної особи про скасування 5 наказів головного управління Держземагентства в області та укладених на їх підставі 3 договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення», — сказано у повдомленні.

Також додається, що з урахуванням цих обставин, суд погодився із доводами прокуратури та прийняв рішення про скасування правовстановлюючих документів на користування відповідачем понад півтисячею гектарів земель загальною вартістю майже 6,4 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus