На Львівщині під час земельного аукціону орендна плата за землю виросла вдвічі

27 червня 2016 34 0
На земельному аукціоні у Львові продали право оренди шести земельних ділянок
biznews.com.uНа земельному аукціоні у Львові продали право оренди шести земельних ділянок

На земельному аукціоні у Львові продали право оренди шести земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 65,94 га, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

У результаті торгів ціна оренди зросла до 188 тис. грн. Ціна продажу перевищила стартову ціну — 98,65 тис. грн, майже вдвічі.

За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років. Орендар сплачуватиме щорічно до бюджету сільської ради 46 тис. грн.

«Від початку 2016 р. це вже 15 земельний аукціон, організований фахівцями Держгеокадастру Львівщини. За результатами цих аукціонів спостерігаємо динаміку збільшення зацікавленості потенційних покупців готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. У результаті маємо здорову, добросовісну конкуренцію, що при фаховій підготовці аукціонів обертається значними додатковими надходженнями до місцевих бюджетів», — зазначив начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Також додається, що найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку, розташовану на території Облазницької сільської ради Жидачівського району.

«Завдяки аукціону ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 43,4% від нормативної грошової оцінки землі», — сказано у повідомленні.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядна служба Львівщини планує провести 30 червня цього року, підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus