Мінагропрод призначив нових керівників у державні підприємства

8 липня 2015 19 0
Мінагропрод призначив нових керівників у державні підприємства
Latifundist.comМінагропрод призначив нових керівників у державні підприємства

Міністерство аграрної політики та продовольства України призначило переможців конкурсних відборів на посади директорів державних підприємств. Повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, директором ДП «Шокорадгосп «Баришівський» призначено Володимира Братка. На сьогоднішній день підприємство володіє 446 га землі, з них 56 га — рілля. Колективу, який налічує 9 пенсіонерів, вдається засіювати менше половини з них. У розпорядженні радгоспу — чотири одиниці техніки. Частина будівель передана в оренду, інша — фактично зруйнована.

«Я добре знаю це господарство, воно виживає, як може — реалізує зерно, місцевому населенню продає деревину для опалення. Звісно, жодного тутового шовкопряда там давно немає, як і немає державної підтримки. Підприємство має бути роздержавлено. Моя мета при цьому — захистити права колективу та селян», — сказав новопризначений директор.

Керівника отримало й ДП «Волинська станція луківництва». За результатами конкурсу його очолив Олег Щесюк.

«Колись станція проводила дослідження багаторічних рослин. Жодної діяльності зараз воно не здійснює, у активі залишились лише 93 га землі та 5 працівників, які хочуть її розпаювати. Люди заслужили на це, до того ж жодних перспектив у компанії об’єктивно немає», — підкреслив новий керівник.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%