KUHN випустила нову сівалку ESPRO 4000 R

1 липня 2016 80 0
Модель ESPRO 4000 R
traktorist.uaМодель ESPRO 4000 R

Влітку 2016 року, лінійка сівалок ESPRO компанії Kuhn була розширена і модель ESPRO 4000 R надійшла в продаж на Європейський ринок, повідомляє Traktorist.ua.

Конструкція цих 4-х метрових сівалок представлена ​​рамою з 2-ма рядами дисків, за якими слідує ряд шин, а потім висіваючі секції CROSSFLEX.

Переваги вже існуючих моделей ESPRO 3000 і 6000 R також доступні:

— Колеса великого діаметру (900 мм) розташовані зі зміщенням, і спеціальний глибокий малюнок протектора для відмінної підготовки грунту.

— Висіваючі секції CROSSFLEX для якісного посіву та рівномірної схожості, що досягається завдяки точному копіюванню рельєфу поля за рахунок опори еластомерів на поперечний профіль.

Спеціальна конструкція цієї сівалки дозволяє працювати з тракторами невисокої потужності, всього лише від 140 л. с. Ця універсальна і швидка сівалка Kuhn показує відмінні результати з будь-якими насінням і на високій швидкості, та підходить для використання в будь-якому технологічному ланцюжку. Додатково, сівалка може бути обладнана передніми прикочуючими колесами, з регульованим з кабіни трактора тиском.

Зручність експлуатації нової сівалки Kuhn незаперечно: зрозуміле і комфортне для оператора управління, можливість здійснювати автоматичні розвороти, доступні оператору термінали (VT або CCI) і сумісність з ISOBUS.

Виконано за допомогою Disqus

- 4° ... - 6°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

96%
Матеріали за темою