Аграрії розкуповують сільгосптехніку

21 липня 2016 128 0
В Україні відбувається масштабне оновлення парку сільгосптехніки
traktorist.uaВ Україні відбувається масштабне оновлення парку сільгосптехніки

Українські аграрії масово розкуповують сільгосптехніку, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на UBR.

Генеральний директор компанії «Кун- Україна» Асад Лапш розповів, що цей рік обіцяє стати для них рекордним з продажу сільськогосподарської техніки у нашій країні.

«До березня ми вже виконали річний план з продажу, і з тих пір двічі змінювали прогнози у бік збільшення», — зазначив він.

Ні кількісні, ні фінансові показники продажів він не називає, посилаючись на комерційну таємницю, але каже, що, наприклад, обсяги реалізації просапних сівалок і плугів у них подвоїлися, а обприскувачів — потроїлися.

За його даними, продаж росте не тільки у них, але і у конкурентів.

«По-перше, на ринку сформувався чималий відкладений попит, який тепер реалізується. По-друге, агрохолдинги впроваджують прогресивні технології, які вимагають сучасної техніки», — пояснює він масштабне оновлення українського парку сільгосптехніки.

Крім того, за словами експерта, у наших умовах машини виходять з ладу швидше (за 5 років, замість 7 років в ЄС і США), отже, потребують більш частої заміни.

«У вас техніка працює на знос, так як парки недоукомплектовані», — пояснює Асад Лапш.

За оцінками експерта, ємність українського ринку аграрної техніки на сьогодні складає €0,7-€1,1 млрд.

«Якби селяни поставили собі за мету укомплектувати парки за міжнародними нормами, то у країні протягом п'яти років можна було б продавати техніки на €2-€2,5 млрд», — підрахував Асад Лапш.

Виконано за допомогою Disqus

+ 31° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%