На Волині між селянами і учасниками АТО вибухнув земельний конфлікт

3 липня 2016 100 0
Земельний конфлікт на Волиніі
Волинська обласна радаЗемельний конфлікт на Волиніі

Жителі с. Мельники Шацького району (Волинська область) виступили проти виділення землі учасникам АТО, бо упродовж тривалого часу використовують територію для випасання худоби, пише прес-служба Волинської обласної ради.

На засіданні постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин розглядалося звернення мешканців с. Мельники щодо відкриття масиву для садівництва на території селищної ради та про розподіл земельних ділянок для подальшої передачі у власність учасникам АТО в урочищі Пісоцький ліс.

«Позицію громади села представляв голова Шацької районної ради Сергій Карпук. Він також зазначив, що землі, на які претендують атовці, належать до резервного фонду», — сказано у повідомленні.

За його словами, земельні чиновники, пообіцявши землю воїнам, не запропонували селянам виходу з ситуації, що склалася з громадським пасовищем. Крім того, він зауваждує, що для садівництва територія не зовсім комфортна, бо значні площі займають болота.

«А для випасу худоби болота не заважають?» — обурився голова громадської організації членів спілки ветеранів АТО Вадим Ваврищук.

Комісія рекомендувала головному управлінню Держгеокадастру у Волинській області задовільнити законні запити учасників АТО, які претендують на ділянки в урочищі Пісоцький ліс.

«Йдеться всього про 14 га землі. Думаю, на Волині не повинно бути жодної сільської ради, яка на своїй території не може знайти такої площі для атовців», — резюмував розгляд питання члені комісії Валентин Чернецький.

Виконано за допомогою Disqus