На Тернопільщині інвестори орендували 188 га земель

5 липня 2016 106 0
У ході земельного аукціону ціна річної оренди зросла з 8% до 34% від нормативної грошової оцінки землі
dobropol-rayon-rada.blogspot.comУ ході земельного аукціону ціна річної оренди зросла з 8% до 34% від нормативної грошової оцінки землі

На земельних аукціонах Тернопільщини, що відбулися наприкінці червня, продали права оренди 22 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), пише прес-служба головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Інвестори орендували землі загальною площею 188,22 га. У результаті торгів ціна оренди зросла до 1,08 млн грн, тоді як стартовий розмір річної орендної плати становив 399,21 тис. грн.

«Землі розташовані на території Боківської, Вербівської, Галицької, Завалівської, Мужилівської, Новосілківської, Поплавської, Шумлянської та Юстинівської сільських рад Підгаєцького району», — сказано у повідомленні.

Також додається, що найбільша динаміка вартості зафіксована на земельну ділянку у Юстинівській сільській раді Підгаєцького району. У ході земельного аукціону ціна річної оренди зросла з 8% до 34% від нормативної грошової оцінки землі. Інвестор, що взяв у користування ділянку, щорічно сплачуватиме до бюджету місцевої ради 156,2 тис. грн упродовж семи років.

«Цього року бюджети місцевих рад Тернопільської області отримали майже 2,5 млн грн від продажу прав оренди 87 земельних ділянок сільськогосподарського призначення держвласності площею 1 тис. га», – зазначає керівник землевпорядної служби області Павло Боднар.

Виконано за допомогою Disqus