Роботу роторного комбайну TORUM 750 продемонструють у семи областях

7 липня 2016 50 0
Роторний комбайн TORUM 750
traktorist.uaРоторний комбайн TORUM 750

Компанія VERSATILE в Україні дає старт демонстраційним показам потужного роторного комбайну TORUM 750, повідомляє Тraktorist.uа, посилаючись на прес-службу компанії.

Планується, що сільгосптехніку у роботі покажуть на полях найбільших господарств провідних регіонів країни: Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської, Харківської, Сумської та Чернігівської областях, де буде продемонстровано роботу комбайнів на зернових культурах.

TORUM 750 — високопродуктивний зернозбиральний комбайн, здатний збирати широкий спектр культур — від пшениці до рису. Застосована на ньому роторна схема обмолоту найкраще підходить для господарств з великими посівними площами і високою врожайністю. Для складних агрофонів потрібна більша прохідність комбайна, тому розробники оснастили модель не тільки колісним повним приводом, але і змінним напівгусеничним ходом для прибирання рису в мокрих чеках.

Щоб аграрії змогли дізнатися про реальні можливості машинобудування, представництво VERSATILE в Україні проведе публічні польові демонстрації в господарствах провідних аграрних регіонів країни. На заходах Ви зможете дізнатися всі особливості продукції VERSATILE, побачити реальну ефективність роботи комбайна, при бажанні особисто провести тест-драйв техніки, отримати докладні консультації фахівців представництва.

Графік проведення демонстраційних показів комбайна VERSATILE TORUM 750:

  • 4-8 липня — Запорізька область;

  • 11-15 липня — Дніпропетровська область;

  • 18-22 липня — Полтавська область;

  • 25-29 липня — Харківська область.

З питань участі звертайтесь за телефоном +38 (098) 675-47-11 або електронною поштою sale@versatile.ua.

Виконано за допомогою Disqus