На Сумщині пройшов День поля з точного землеробства

22 липня 2016 45 0
RAVEN X FIELD DAY пройшов на Сумщині
Прес-служба «АгріЛаб»RAVEN X FIELD DAY пройшов на Сумщині

На Сумщині пройшов День поля, який об’єднав дилерів RAVEN, повідомляє прес-служба компанії «АгріЛаб».

У заході взяли участь 5 дилерів компанії. До програми заходу ввійшли як презентації новинок від RAVEN, так і практична демонстрація роботи в полі.

Учасники заходу побачили переобладнану техніку в роботі: сівалки з системами змінних норм висіву і з автоматичним відключенням секцій і контролю посіву, самохідний обприскувач з системою Hawkeye, зернозбиральний комбайн з системою картографування, культиватори, обладнані системами для локально-стрічкового і диференційованого внесення добрив. На Дні поля також працювали демо-стенди з технічними рішеннями, у тому числі, з системою точного внесення пестицидів і добрив.

«Команда компанії «АгріЛаб» ознайомила присутніх із системами управління та контролю внесення продуктів, а саме різних видів добрив, ЗЗР та посіву матеріалу. Системи управління і контролю різними продуктами від RAVEN, сумісні з більшістю продуктів, сьогодні є найбільш універсальними та ефективними на світовому ринку. Сьогодні ми в більшій мірі акцентуємо увагу агрономів і керівників підприємств на агрономічну і економічну ефективність використання елементів точного землеробства — показуємо реальні приклади і результати», ― прокоментував захід генеральний директор компанії «АгріЛаб» Ярослав Бойко.

Крім того, фахівцями «АгріЛаб» було продемонстровано результати роботи з клієнтами компаній, а саме зразки реалізованих рекомендацій, карт-завдань і карт фактичного диференційованого внесення посівного матеріалу і добрив, а також результати агрономічної та економічної ефективності.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою