Massey Ferguson святкує випуск 67-тисячного зернозбирального комбайну

27 липня 2016 94 0
Ювілейний 67-тисячний комбайн MF BETA 7370
agrimachinerynews.comЮвілейний 67-тисячний комбайн MF BETA 7370

Massey Ferguson святкує випуск 67-тисячного зернозбирального комбайну на заводі AGCO у Бреганці, що у північній Італії, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на agrimachinerynews.com.

Ювілейний 67-тисячний комбайн MF BETA 7370, потужністю 360 к.с., відправиться до шведського представництва Massey Ferguson GH:s Traktor-city в Естерйотланд.

«Цей рік став дуже успішним для Massey Ferguson у Швеції, число продажу техніки тут зросло вдвічі. Модель MF BETA 7370 має найбільше число продажу серед комбайнів у країні. У комбайні встановлена популярна кабіна Skyline, котра забезпечує добру видимість, ергономічне розміщення панелі управління та чудовий комфорт, завдяки чому робота оператора стане легшою та продуктивнішою», — пояснює менеджер з розвитку ринку Massey Ferguson Harvesting Адам Шеріф.

Багатомільйонні інвестиції за останні кілька років перетворили завод AGCO у Бреганці на виробника світового рівня. Завод сертифікований за стандартами ISO і зовсім нещодавно на його території площею 65 тис. кв. м відбулася повна реорганізація мережі поставок та процесу виробництва, встановили нові машини для прокатки та обшивки, роботизовані, автоматизовані зварювальні системи, відкрили сучасний малярний цех та чудовий інформаційний центр AgriDome.

Комбайни Massey Ferguson випускаються на заводі у Бреганці з 2004 р. У червні 2007 р. це партнерство ще більше зміцнилося після купівлі корпорацією AGCO 50% акцій Laverda S.p. A в італійської компанії Argo Group, що також знаходиться в Бреганці. AGCO повністю придбала завод у 2010 р., разом з тим отримала 50-річний досвід з виробництва комбайнів в Італії. Цей завод відкрили ще 1979 р.

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

62%