Польські фермери побоюються напливу зерна з України

27 липня 2016 93 0
Польські фермери побоюються неконтрольованого напливу зерна з України на польський ринок
latifundist.comПольські фермери побоюються неконтрольованого напливу зерна з України на польський ринок

Польські фермери побоюються неконтрольованого напливу зерна з України на польський ринок, повідомляє, з посиланням на Nasz Dziennik, «Польське радіо».

Якщо державні служби будуть толерантними до цього імпорту, то виробники зернових можуть організувати протести у різних куточках країни.

Крайова Рада сільськогосподарських палат закликає взяти під контроль імпорт з сусідньої держави. Україна має дозвіл Європейської Комісії на безмитний експорт до ЄС 1,6 млн т зерна.

З огляду на кошти транспортування, це зерно, здебільшого прямуватиме до Польщі. Органи самоврядування рільників та організації, що об’єднують виробників зерна, переконані, що дозвіл на завезення з України великої кількості збіжжя може «розхитати» польський ринок.

Однак, міністерство сільського господарства Польщі заспокоює, що ситуація на зерновому ринку під контролем. Крім цього, на ситуацію в Польщі більший вплив, ніж імпорт з України, матиме те, що станеться з європейським і світовим ринкам, які там будуть ціни зерна, бо саме цей фактор визначає доцільність експорту.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

62%