Призначено виконувача обов’язків голови Держгеокадастру

28 липня 2016 116 0
Олег Цвях, виконувач обов’язків голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
МінагропродОлег Цвях, виконувач обов’язків голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Кабінет Міністрів України призначив Олега Миколайовича Цвяха виконувачем обов’язків голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Згідно з розпорядженням уряду, він керуватиме відомством до призначення в установленому порядку голови Держгеокадастру. Дотепер Олег Цвях обіймав посаду начальника головного управління Держгеокадастру у м. Києві, пише прес-служба Мінагропроду.

Біографічна довідка:

Цвях Олег Миколайович народився 12 червня 1977 р. у м. Немирові Вінницької області. Має дві вищі освіти за спеціальностями землевпорядкування та правознавство.

У період з 1997 по 2000 р.р. працював інженером Госпрозрахункового регіонального центру земельного кадастру та приватизації землі у м. Києві.

З 2000 по 2012 р.р. працював на посаді головного спеціаліста відділу землеустрою та земельних відносин Київського міського управління земельних ресурсів, а також у головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації на посадах головного спеціаліста, начальника відділу землевпорядкування Деснянського районного управління землеустрою, заступника начальника цього ж управління.

З 2012 по 2015 р.р. обіймав посаду начальника управління землеустрою департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації

З лютого по липень 2015 р. виконував обов’язки начальника головного управління Держземагентства у м. Києві.

24.07.2015 призначений на посаду начальника головного управління Держгеокадастру у м.Києві (за конкурсом).

27.07.2016 розпорядженням Кабінету Міністрів України №547-р Олега Цвяха призначено виконуючим обов’язки голови Держгеокадастру.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

62%