На Київщині суд відібрав у фермера 114 га землі

29 липня 2016 64 0
Через помилку Держземагентства фермер залишився без землі
landthink.comЧерез помилку Держземагентства фермер залишився без землі

Головне управління Держземагентства у Київській області у 2014 р. незаконно надало чоловікові у довгострокову оренду на 49 років земельну ділянку площею 114 га у межах Переяслав-Хмельницького району Київщини для ведення фермерського господарства, пише прес-служба прокуратури Київської області.

«Втім, рішення було винесено незаконно, з порушенням вимог законодавства, не була проведена належним чином перевірка щодо виключення підстав для відмови у наданні дозволу проекту землеустрою щодо відведення зазначеної землі, не було враховано, що частина земель належала до комунальної власності, а також інші положення нормативних актів», — сказано у повідомленні.

Також додається, що зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Київської області звернулась до суду з вимогою визнати недійсним та скасувати накази головного управління Держземагентства в Київській області та договір оренди земельної ділянки, яку суд повністю задовольнив.

«Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області задовольнив позовні вимоги прокуратури Київщини щодо повернення з незаконної оренди у державну власність земельної ділянки вартістю понад 1,8 млн грн», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 20°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

76%