У фермера забрали землю вартістю 13,7 млн грн

10 серпня 2016 87 0
Фермер незаконно взяв у користування 1 тис. га землі
flowerysam.wordpress.comФермер незаконно взяв у користування 1 тис. га землі

На Житомирщині у 2014 р., за наказами Держгеокадастру, з порушенням земельного законодавства, керівнику фермерського господарства надано у користування 1 тис. га із земель запасу 14 сільських рад Любарського району вартістю 13,7 млн грн, пише прес-служба прокуратури Житомирської області.

Зокрема, значну площу угідь надано без обґрунтування необхідності їх отримання, наявності сільськогосподарської техніки чи інших засобів обробітку та взагалі без з'ясування перспективи діяльності фермерського господарства, усупереч вимогам, передбаченим законом України «Про фермерське господарство».

«Позов прокуратури Житомирської області в інтересах держави до ГУ Держгеокадастру в області та жителя Києва про визнання незаконними наказів щодо передачі у користування 14 земельних ділянок площею 1004 га вартістю 13,7 млн грн для ведення фермерського господарства задоволено у повному обсязі», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що прокуратурою вжито заходів представницького характеру та припинено незаконне користування землею сільськогосподарського призначення вартістю 13,7 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus