Фільм про Віру Найдьонову презентують восени

10 серпня 2016 105 0
Віра Найдьонова, колишній директор ДП «Асканійське», почесний академік Національної академії аграрних наук України
agropolit.comВіра Найдьонова, колишній директор ДП «Асканійське», почесний академік Національної академії аграрних наук України

Восени презентують фільм присвячений життю та діяльності почесного академіка Національної академії аграрних наук України (НААН), директора ДП «Асканійське» Віри Найдьонової, повідомив AgroPolit.com продюсер та режисер фільму Олександр Пушкін.

Фільм називається «Материнське поле».

«Інтрига фільму буде у тому, чи переживе «Асканійське» свою хазяйку та що буде після того як вона пішла…», — сказав він.

Олександр Пушкін пояснив, що основний меседж «Материнського поля» – показати глядачу всю важливість аграрної професії на території країни на прикладі окремо взятої людини.

«Крім того, вшануємо пам’ять великого аграрія України, жінки з великої літери, яка попри різні обставини не зламалась і 32 роки успішно управляла господарством в своєму селі та забезпечувала розвиток соціальної інфраструктури», — наголошує він.

Прем’єра кінофільму відбудеться 9 вересня у кінотеатрі «Київська Русь» о 18:00.

У той же день відкриється фотовиставка «Асканія Нова» о 17:00, яка відбудеться перед показом фільму.

Союз молодих кінематографістів України та продюсерський центр Олександра Пушкіна також ініціює збір коштів для встановлення пам’ятника Вірі Найдьоновій.

Виконано за допомогою Disqus