Лізинговий портфель ОТП Лізинг досяг 3 млрд грн

15 серпня 2016 88 0
ОТП Лізинг є абсолютним лідером на лізинговому ринку України
trassae95.comОТП Лізинг є абсолютним лідером на лізинговому ринку України

За даними Української Асоціації Лізингодавців, лізинговий портфель компанії «ОТП Лізинг» досяг розміру у 3 млрд грн, повідомляє прес-служба компанії.

Станом на 28 липня 2016 р. «ОТП Лізинг» є абсолютним лідером на лізинговому ринку України.

«За перші 7 місяців 2016 р. наша компанія профінансувала активів на суму близько $45 млн, і на сьогодні ми продовжуємо роботу із сільськогосподарською технікою, вантажними і легковими автомобілями. Ми активно співпрацюємо з провідними європейськими виробниками техніки і автомобілів. Дуже пишаємося тим, що в нашому портфелі є як гіганти української економіки (з західним або українським капіталом), так і представники середнього і малого бізнесу. Ми раді всім порядним клієнтам», — заявив генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

За словами директора Української Асоціації Лізингодавців Марини Масіч, компанія «ОТП Лізинг» в останні роки була одним з небагатьох операторів вітчизняного лізингового ринку, що найбільш динамічно розвиваються.

«Компанія не зменшувала темп, незважаючи на всі кризи та війни, і, почавши свою діяльність в Україні відносно недавно, міцно зайняла місце у лідерській трійці за ключовими показниками. І навіть дефолт агрохолдингу «Мрія», який завдав удар багатьом серйозним інвесторам, не змусив «ОТП Лізинг» покинути олімп», — сказала вона.

Сьогоднішній результат компанії — напрацювання найсоліднішого портфеля, на думку Марини Масіч, є закономірним наслідком величезної цілеспрямованої роботи як директора компанії Андрія Павлушина, так і його співробітників-однодумців з завоювання частки ринку, з побудови бездоганної репутації, із впровадження кращих європейських практик у свої бізнес-процеси.

«Ну і напевно це результат чесної і відкритої політики, на підставі якої ця компанія будує відносини зі всіма своїми контрагентами — клієнтами, партнерами, конкурентами. Крім того, настільки показова довіра до України з боку головного офісу в Угорщині означає, що у всіх нас є підстави дивитися в майбутнє з оптимізмом» — підсумувала Марина Масіч.

Виконано за допомогою Disqus

+ 22° ... + 11°

Вітер

3.5м/с

Опади

5.7мм

Вологість

51%