В Україні відкрилося представництво світового лідера молочної генетики

16 серпня 2016 100 0
«Alta Genetics допомагає фермерським господарствам вибирати биків-плідників
Latifundist.com«Alta Genetics допомагає фермерським господарствам вибирати биків-плідників

Сьогодні в Україні відбулося відкриття офіційного представництва міжнародного лідера у сфері генетики великої рогатої худоби (ВРХ), компанії Alta Genetics — «Альта Дженетікс Україна», повідомляє Latifundist.com.

«Alta Genetics допомагає фермерським господарствам у всьому світі вибирати биків-плідників із урахуванням характеристик і індивідуальних потреб кожної тварини в окремому господарстві. Тепер й українська тваринницька галузь отримає нову хвилю розвитку. Високотехнологічні методи підбору генетичного матеріалу, багаторічний досвід роботи і фахівці вищого класу роблять експертизу «Альта Дженетікс Україна» по-справжньому унікальною», — повідомляють представники компанії.

В Україні Alta Genetics представить 13 биків-плідників таких молочних і м'ясних порід як Голштинська (чорні і червоні), Джерсейська, Швіцька, Ангуська і Герефордська.

«Міжнародна сім'я Alta Genetics стала ще більшою і міцнішою. Українське представництво — це важлива точка на нашій карті і перспективний напрямок для бізнесу. У країні є величезний потенціал для розвитку тваринницької галузі у цілому і великої рогатої худоби зокрема. Упевнений, що наші технології допоможуть вирішити бізнес-завдання клієнтів, розширивши і поліпшивши генетичний потенціал їхнього поголів'я», — зазначив віце-президент з продажу компанії Alta Genetics (Нідерланди) Рене Коуманс.

Відмовляючись від застарілого, але все ще властивого галузі «сліпого методу», коли вибір бика-плідника відбувається за його зовнішнім виглядом на фото й описовими характеристиками, «Альта Дженетікс Україна» пропонує науковий підхід. У рішенні компанії вся інформація про характеристики і потреби поголів'я заноситься в спеціальну програму, яка автоматично обчислює результати і видає перелік биків-плідників, які ідеально відповідають потребам певного стада.

Відзначається, що завдяки використанню програми можна поліпшити саме ті показники, які необхідні для господарства — здоров'я, продуктивність поголів'я, якісні показники молока, зовнішній вигляд тварин і інше.

Компанія також надає консультаційні послуги, післяпродажну підтримку і навчання у сфері тваринництва.

«Альта Дженетікс Україна» залишила собі таку ж місію і традиції, як і у Alta Genetics — створення довгострокових відносин шляхом створення цінностей для клієнтів. Ми покращуємо товарну рентабельність стада генетикою і надаємо високоякісні послуги в області відтворення і управління стадом. На сьогодні головне завдання компанії — постачати в Україну найкращу генетику, насіння, ембріони, нетелі, як молочних, так і м'ясних порід бугаїв», — зазначив гендиректор «Альта Дженетікс Україна» Петро Сохацький.

За його словами, перевага Alta Genetics — потужна програма підбору бугаїв через Альта-GPS.

«Для нас важливо почати завойовувати ринок з довіри клієнтів. Ринок тісний і якщо зараз прийти до фермера чи виробника і сказати, що наша генетика краща, то він просто не повірить. Працюючи з нами, виробник зможе побачити результат вже через 2-3 роки. Ми хочемо працювати з усіма підприємствами, хто бачить свої підприємства процвітаючими та високопродуктивними і через 10 років», — зазначив Петро Сохацький.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 19°

Вітер

2.7м/с

Опади

0мм

Вологість

70%