Держрезерв підключився до електронної системи обліку зерна

19 серпня 2016 41 0
Пілотний етап тестування системи завершений
elevatorist.comПілотний етап тестування системи завершений

Державне агентство резерву України завершило встановлення нового програмного комплексу 1С управління підприємством на елеваторах аграрного сектору та підключило їх до системи електронного обліку зерна, пише прес-служба Державного агентства резерву України.

Впровадження системи проводилось з лютого по липень 2016 р. за власні гроші підприємств — без залучення державних коштів на повну уніфікацію обліку.

«Пілотний етап тестування системи завершений. Керівники підприємств відповідально поставились до ініціативи Держрезерву — встановили і налагодили роботу системи у стислі строки. Зараз вже 100% агропідприємств підключені до системи обліку», — зазанчив голова Державної агенції резерву України Вадим Мосійчук.

За його словами, на практиці це дозволяє менеджеру центрального офісу у Києві бачити рух зерна і фінансових коштів на підприємствах, що знаходяться за сотні кілометрів по всій Україні.

Також, за його словами, встановлене нове програмне забезпечення, дає змогу контролювати у он-лайн режимі наявність та якість збереження матеріальних цінностей Держрезерву.

«Раніше, щоб перевірити фактичну наявність зерна, спеціаліст Держрезерву мав їхати у відрядження. Тепер ми бачимо і де зберігається зерно, і його кількість. За таких умов, послатися на те що зерно з’їли якісь там міфічні миші, відповідальним особам буде набагато складніше», — підкреслив Вадим Мосійчук.

Виконано за допомогою Disqus