На Рівненщині сільський голова за 500 тис. грн хабара забрав землі в учасників АТО

19 серпня 2016 45 0
Сільського голову взято під варту
pixabay.comСільського голову взято під варту

На Рівненщині взято під варту та відсторонено від посади сільського голову, який одержав 500 тис. грн неправомірної вигоди за землю, пише прес-служба прокуратури Рівненської області.

Сільського голову затримали 16 серпня у Рівному під час одержання хабара. За кошти службовець пообіцяв громадянину підготувати документацію, необхідну для прийняття рішення про надання останньому у власність 10 земельних ділянок загальною площею 1,15 га, які планувалося виділити місцевій громаді та ветеранам АТО.

«Триває досудове розслідування, процесуальне керівництво яким здійснює прокуратура Рівненської області», — сказано у повідомленні.

Також додається, що за вказане кримінальне правопорушення передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

«Прокуратура повідомила про підозру сільському голові Рівненського району у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі», — зазначається у повідомленні.

За клопотанням слідчого, погодженим прокурором, суд 18 серпня обрав запобіжний захід підозрюваному у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 580 тис. грн та відсторонив від займаної посади, підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus