Держпродспоживслужба закупить вакцину проти нодулярного дерматиту ВРХ

22 серпня 2016 80 0
Нодулярних дерматит ВРХ може заразити тварин в Україні
redolg.ruНодулярних дерматит ВРХ може заразити тварин в Україні

У Європі та світі поширилось захворювання на нодулярних дерматит ВРХ, в той же час поширення вірусу уже зареєстровано на території Російської Федерації та Болгарії. Про це повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби.

«Враховуючи значне поголів’я ВРХ в Україні, відсутність вакцинації, а також зважаючи на джерела збудника хвороби, шляхи її розповсюдження та поширеність у світі, існує ризик занесення вірусу нодулярного дерматиту на територію нашої держави», — йдеться в повідомленні відомства.

Під час зустрічі з представниками компанії-виробника вакцини проти нодулярного дерматиту ВРХ було обговорено результати експериментальних досліджень дієвості вакцини та досвід інших країн, які цю її вже успішно застосовували. При цьому представники виробника представили результати та наукові статті щодо застосування цієї вакцини.

«Оскільки однією із стратегій профілактики цього захворювання є вакцинація сприятливого поголів’я ВРХ, то учасники зустрічі обговорили можливість постачання вакцини у разі необхідності в Україну в стислі строки та розглянули питання реєстрації вакцин відповідно до чинного законодавства України», — зазначають в Держпродспоживслужбі.

Виконано за допомогою Disqus