В Україні діагностуватимуть нодулярний дерматит методом імуноферментного аналізу

24 травня 2017 99 0
В Україні почали діагностування нодулярного дерматиту методом ІФА
kurkul.comВ Україні почали діагностування нодулярного дерматиту методом ІФА

Діагностика нодулярного дерматиту в Україні методом імуноферментного аналізу (ІФА) стала можливою, повідомили в Асоціації тваринників України.

Спеціальний набір для діагностики нодулярного дерматиту у великої рогатої худоби (Lumpy skin disease virus) дозволятиме виявляти як постінфекційні, так і поствакцинальні специфічні антитіла до Capripoxvirus. При його використанні виключена можливість крос-реакції з Parapoxvirus.

Як повідомили розробники, застосування набору для дослідження зразків від вакцинованих тварин дозволяє виявити антитіла через 20 днів після вакцинації і до 7 місяців після вакцинації. Його специфічність становить 99,7% для великої рогатої худоби.

«Заразний вузликовий дерматит — інфекційна хвороба, яка вирувала Південною Європою восени. Тільки зима зупинила її поширення та захистила Україну від проникнення цієї небезпечної коров'ячої хвороби. Але попереду період інтенсивного льоту та розмноження комах. Своєчасна діагностика захворювання дозволить б вчасно вживати швидких заходів і уникнути поширення хвороби», — розповів експерт Ігор Присяжнюк.

Виконано за допомогою Disqus