Україна потребує якісної модернізації інфраструктури — Павленко

14 липня 2015 98 0
Україна потребує якісної модернізації інфраструктури — Павленко
Slovoidilo.uaУкраїна потребує якісної модернізації інфраструктури — Павленко

В Україні інфраструктура відстає від вимог часу. Про це повідомив Олексій Павленко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Більшість українських зерносховищ були побудовані за радянських часів і на 70% застаріли. Нестача потужностей для зберігання збільшує норми прибутку і, загалом, перетворює зернозберігання на інвестиційно привабливу сферу.

«У нас є розгалужена система залізничних доріг, до якої приєднані усі порти, однак не вистачає якісних вагонів. Ми можемо втратити цю конкурентну перевагу. Ми повинні мати можливість транспортування постійно зростаючих обсягів зерна та олійних культур до обробних підприємств чи для експорту. Потрібно перебудувати широку систему зрошення на півдні України, який отримує менше опадів ніж решта території країни. А, отже, необхідна реконструкція існуючих магістральних і допоміжних каналів, будівництво районних насосних станцій та прокладання мережі водопроводу з таких станцій, щоб оросити сотні тисяч гектарів. Результатом цього проекту буде отримання стабільно високих урожаїв сільськогосподарських культур, фруктів і овочів високої вартості в безпосередній близькості до експортних портів», — зазначив Олексій Павленко.

Також, він підкреслив, що інвестори, залучені до цих проектів, вже найближчим часом отримають віддачу зі свого капіталу.

Виконано за допомогою Disqus