Органіку в ЄС виведуть дві системи землеробства — думка

1 вересня 2016 103 0
Експерт радить органічним виробникам за двома системами
juicysantos.com.brЕксперт радить органічним виробникам за двома системами

Велика кількість господарств працює за древлянською системою землеробства, а також за системою Овсінського, повідомив Кurkul.com директор департаменту з виробництва продукції рослинництва Корпорації «Сварог Вест Груп» Володимир Іванюк під час День поля з адаптації техніки та технології вирощування органічних сільськогосподарських культур відповідно до нової системи землеробства Овсінського у малих і середніх фермерських господарствах.

Читати по темі: День поля у Теплику: чому фермерам потрібно вирощувати бобові?

«І я вважаю, якщо йти в Європу, то тільки з цими системами. Європа — це, перш за все, здоровий спосіб життя і там потребують якісного харчування. Наше сільське господарство готове до органічної продукції, а от торгівля не готова зовсім. А особливо переробники», — вважає Володимир Іванюк.

За його словами, наздогнати Європу ми навряд зможемо, але той шлях, який вона пройшла у плані органічного виробництва, мусимо повторювати крок за кроком. Саме для цього і зібралися на Дні поля у Теплику усі зацікавлені у розвитку органічного сільського господарства виробники.

«Цим і цінні заходи, які проводить Асоціація виробників та переробників сої. Тут можна зустріти як дуже досвідчених агрономів, так і новачків, можна порадитися, поставити запитання, що тебе цікавлять і обмінятися досвідом з колегами, які мають такі ж самі цінності і прагнуть до того, що й ти», — зазначив виконавчий директор агропромислової групи «Арніка» Олег Максак.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 5°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

44%