Презентовано систему земельних онлайн торгів

2 вересня 2016 75 0
Держгеокадастр презентував платформу з проведення земельних торгів онлайн
man161.ruДержгеокадастр презентував платформу з проведення земельних торгів онлайн

Група експертів Держгеокадастру та Innovation and Development Foundation завершили розробку програмного забезпечення для проведення електронних земельних аукціонів, пише прес-служба Держгеокадастру.

Апробація платформи та її презентація громадськості відбулася 2 вересня в Одесі синхронно з земельним аукціоном, запланованим на цю дату.

«Усього на земельні торги 2 вересня було виставлено 19 ділянок в Одеській області загальною площею 708,57 га. Їх стартова вартість 1,319 млн грн. За результатами земельних торгів Система електронних аукціонів (СЕА) автоматично формує рейтинг ставок учасників та протокол торгів. СЕА на сьогодні вже синхронізована з банками, що дозволяє успішно проводити грошові операції, зокрема сплачувати гарантійні та реєстраційні внески», — сказано у повідомленні.

Робота над проектом з розробки Системи електронних аукціонів з урахуванням підготовчого етапу тривала 7 місяців. Робота над проектом здійснювалася без залучення додаткового фінансування з державного бюджету України.

«За рівнем антикорупційного та загальноекономічного ефекту альтернативи земельним аукціонам на сьогодні не існує. Тому створення інфраструктури для проведення торгів онлайн, з метою залучення якомога більшої кількості учасників та забезпечення ще більшої прозорості процесу, було визначене одним із пріоритетних напрямів роботи», – відзначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Виконано за допомогою Disqus