На Львівщині інвестори орендували 10 земельних ділянок

2 вересня 2016 70 0
Ціна продажу права оренди перевищила у 2,2 рази стартову ціну
accbud.uaЦіна продажу права оренди перевищила у 2,2 рази стартову ціну

На Львівщині під час земельних аукціонів, які відбулись 26 та 31 серпня, продали право оренди 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 154,2 га, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Ціна продажу права оренди перевищила у 2,2 рази стартову ціну (153,4 тис. грн) й становить 340,5 тис. грн на рік. Переможці торгів сплачуватимуть ці кошти до бюджетів місцевих рад.

«Найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку розташовану на території Сихівської сільської ради Стрийського району. Ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 54,2% від нормативної грошової оцінки землі. Орендар щорічно сплачуватиме до бюджету сільради 118 тис грн», — наголосив начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

За результатами земельного аукціону з переможцями укладаються договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років.

За словами Андрія Кавецького, від початку року на земельних аукціонах, організованих фахівцями Держгеокадастру Львівщини, було реалізовано право оренди 103 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1882,7 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,3 млн грн.

«Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядною службою Львівщини заплановано провести 8 вересня цього року. Детальніше ознайомитися із запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus