Реклама

Україна отримала третій транш від МВФ

15 вересня 2016 78 0
МВФ виділив Україні третій транш кредиту
finance.bigmir.netМВФ виділив Україні третій транш кредиту

Ключовий кредитор України — Міжнародний валютний фонд завершив Другий перегляд програми співробітництва з Україною з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) і схвалив виділення нашій країні третього кредитного траншу обсягом $1 млрд.

Про це йдеться у повідомленні Фонду, переданому «УНІАН».

«Таким чином, загальний обсяг фінансування, вже виділеного Україні за програмою, складає $7,62 млрд», — йдеться у повідомленні.

У своєму коментарі президент України Петро Порошенко привітав виділення третього траншу кредиту.

«Я вітаю щойно ухвалене позитивне рішення Ради директорів МВФ про продовження програми співробітництва з Україною та виділення додаткових обсягів фінансової допомоги», — заявив президент.

За словами президента, рішення Фонду відкриває шлях до виділення фіндопомоги з боку США в обсязі $1 млрд, а також від Євросоюзу — макрофінансової допомоги у рамках додаткових ще €600 млн, інших міжнародних фінансових організацій.

«Також, що ще важливіше, воно відчиняє вікно можливостей для залучення іноземних інвестицій в українську економіку», — наголосив Петро Порошенко.

Президент переконаний, що позитивне рішення МВФ свідчить про те, «що світ визнає — в Україні відбуваються реформи, в Україні відбуваються якісні і позитивні зміни і країна рухається в правильному напрямку. Це висока оцінка як економічних реформ, так і перших наших результатів і кроків у боротьбі з корупцією. Антикорупційна стратегія і практика теж є вагомим критерієм, за яким МВФ приймає рішення про кредитування», — написав глава держави.

Петро Порошенко також відзначив, що резолюція Фонду — це також сигнал агресору, який намагався нам поставити палки у колеса навіть на сесії Ради керуючих МВФ.

«Спроби Росії підірвати солідарність МВФ з Україною і зірвати рішення про транш — провалилися. Кремль програв у цій операції», — наголосив президент.

Виконано за допомогою Disqus