Росія. Фермери розплачуються за тракторний марш

15 вересня 2016 44 0
У Росії нападають на фермерів, що брали участь у тракторному марші
news.rambler.ruУ Росії нападають на фермерів, що брали участь у тракторному марші

Учасники протестного «тракторного маршу» продовжують стикатися з неприємностями після того, як вони у відкриту оголосили про свій намір розповісти президентові країни про корупцію і свавілля у сільському господарстві. У Краснодарському краї скоєно черговий напад на фермерів, а голова регіону продовжує наполягати на відсутності проблем у кубанських селян, пише «Зерно он-лайн».

Фермер із Канівського району краю Ніна Карпенко розповіла виданню, що у кінці минулого тижня під час збирання врожаю кукурудзи на працівників її господарства і помічників арбітражного керуючого напали семеро людей. Комбайнер, раніше вже відсидів три доби за участь у «тракторному марші», тепер лежить у лікарні. Один із чоловіків намагався зняти напад на відеокамеру, його «повалили на землю, техніку зламали, запис знищили», розповіла жінка.

Напередодні, 13 вересня, співробітники правоохоронних органів регіону заблокували автомобіль одного з лідерів фермерського протесту Олексія Волченка, коли той прямував у Рязань для участі у Всеросійському з'їзді фермерів і вантажоперевізників.

«Заявили, що не випустять за межі регіону, протримали якийсь час, але потім відстали», — пояснив фермер Микола Маслов.

Він також зазначив, що голову фермерського господарства Любов Нікішову у Новокубанському районі Краснодарського краю взяли під домашній арешт за звинуваченням у скоєнні злочину, передбаченого статтею 119 КК РФ (погроза вбивством).

«Ви її бачили на «тракторному марші» — маленьку, худеньку, вона говорила заступнику повноважного представника президента у ПФО про махінації Росреєстру і про напад на своє господарство. Влітку в її будинок забралися два амбали, побили, а коли жінка, захищаючись, схопила сокиру, зняли це і звернулися у поліцію. Ні, нікого вона не покалічила. Спровокували», — пояснив він.

За словами фермера з Кавказького району регіону Олени Дрюкової, губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв заявив днями, що у Кубанських селян не було і немає проблем, а «тракторний марш» і спроби аграріїв докричатися до Президента Росії — це передвиборче шоу.

9 вересня, через два дні після того, як прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков порадив учасникам протестного «тракторного маршу» сформулювати свої проблеми за допомогою звернення в адміністрацію глави держави, активісти спільно з Об'єднанням перевізників Росії направили відповідну заяву.

За словами лідера акції Олексія Волченка, фермери подали документи в адміністрацію президента, звернення було зареєстровано, і тепер учасники акції чекають інформації про те, у кого на розгляді виявиться ця заява.

«Весь процес зняли на фото і відео», — додав він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 16°

Вітер

2.9м/с

Опади

8мм

Вологість

67%