США визнали гліфосат неканцерогенним

98
0
Остаточну оцінку гліфосату EPA планує опублікувати навесні наступного року
polit.ruОстаточну оцінку гліфосату EPA планує опублікувати навесні наступного року

Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) оприлюднило свою позицію щодо канцерогенності гербіциду гліфосат, що широко застосовується, повідомляє «Зерно Он-Лайн» з посиланням на Reuters.

У доповіді, опублікованій EPA, зазначається, що гліфосат «навряд чи буде канцерогенним для людини». Доповідь містить десятки наукових досліджень гліфосату.

Матеріал буде розглянуто у наступному місяці Федеральною науково-консультативною групою по інсектицидах, фунгіцидах і родентицидах. Група повинна поставити крапку у багаторічному дослідженні ризиків гліфосату для людини, тварин і навколишнього середовища.

У минулому році Міжнародне агентство з вивчення ракових захворювань оцінило гліфосат як «ймовірно канцерогенний для людини».

Європейське відомство по безпеці харчових продуктів у листопаді минулого року заявило, що гліфосат «навряд чи представляє канцерогенну небезпеку для людей».

Остаточну оцінку гліфосату EPA планує опублікувати навесні наступного року.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus