Реклама

На Львівщині відкрили сучасну сімейну міні-ферму

29 вересня 2016 201 0
Відкриття сімейної ферми на Львівщині
facebook.comВідкриття сімейної ферми на Львівщині

У середу, 28 вересня, у с. Бишків Жовківського району (Львівська область) урочисто відкрили сімейну ферму, створену у рамках проекту уряду Канади «Розвиток молочного бізнесу в Україні», який реалізовує Львівська аграрна дорадча служба, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Власники оновленої ферми – сім’я Галини і Миколи Губки — утримує 6 корів, 5 свиней та 2 коней.

«Завдяки реалізації канадської програми на фермі значно покращились умови утримання тварин. Зокрема, від проекту сім’я отримала 10 гумових ковриків, 5 поїлок, 3 лампи для освітлення, вентилятор із системою автоматичного управління та сучасний доїльний апарат. Загальна вартість грантової підтримки родини склала близько 100 тис. грн. Окрім того, сім’я за власні кошти підвела воду до приміщення ферми, облаштувала бетонні стійла, кормовий стіл та ін.», — йдеться у повідомленні.

За словами директора Львівської аграрної дорадчої служби Івана Паньківа, фермерів також забезпечили засобами догляду за новим обладнанням.

«Окрім основного обладнання, ми також закупили для ферми енергозберігаючі лампи, регулятор освітлення та вентиляції, найкращі засоби для миття доїльного апарату, а також консерватор», — зазначив він.

Як розповів голова фермерського сімейства Микола Губка, завдяки встановленню такого обладнання збільшується продуктивність поголів’я ферми. Це також дає можливість, навіть утримуючи більшу кількість корів, зменшити загальні витрати часу на роботу у господарстві та значно покращити умови праці членів родини.

«Зокрема, завдяки збільшенню об’ємів заготівлі молока та підвищенню його якості, родина планує суттєво підвищити власні доходи. Господарі реалізують молоко на місцевому ринку та маслозаводі, проте вже надалі планують реалізацію через кооперативне об’єднання. Також за допомогою молочних дорадників та тренерів Львівської аграрної дорадчої служби сім’я планує у майбутньому збільшувати поголів’я худоби до 10 корів», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus