Під час аграрного страйку спалахнув конфлікт між «Мрією» та «Профіт-контролем»

106
0
Аграрії вийшли з плакатами проти «Мрії»
Kurkul.comАграрії вийшли з плакатами проти «Мрії»

Представники середнього бізнесу використали Всеукраїнський страйк з метою фальсифікації фактів щодо конфлікту агрохолдингу «Мрія» та компанії «Профіт-Контроль». Таку інформацію сьогодні оприлюднило інтернет-видання «Стіна».

У повідомленні сказано, що учасники страйку скористалися можливістю і вийшли у натовп з плакатами, на яких звинувачували «Мрію» у рейдерстві. Натомість з трибуни мітингуючих під час акції протесту жоден представник аграрної спільноти таких виступів не робив.

До цього у ЗМІ вже з’являлася інформація щодо непростих стосунків цих двох компаній. До того ж з’ясувати хто правий, а хто винен «Мрія» та «Профіт-контроль» вже намагалися у судовому порядку.Як повідомляє latifundist.com між агрохолдингом «Мрія» та ТОВ «Профіт-контроль» наразі відбувається корпоративний конфлікт. За інформацією сайту, 1 липня 2016 року відбулося силове захоплення активів автотранспортного підприємства агрохолдингу «Мрія» у м. Хоростків Гусятинського району Тернопільської області.

«Їх основний інтерес — техніка. Її, на відміну від приміщень, можна переміщати і досить легко продати. Ще в жовтні 2014 року на вимогу кредиторів, які фінансували покупку цієї техніки, на неї було накладено арешт. Вся ця техніка знаходиться в заставі», — повідомив директор з юридичних питань агрохолдингу «Мрія» Сергій Ігнатовський.

За словами Сергія Ігнатовського, правоохоронці Гусятинського району не приховують відкриту підтримку рейдерів.

«Всі заяви, подані нами в райвідділ, до сих пір не розглянуті, зате проводяться активні слідчі дії за заявою «Профіт-контроль». Ми продублювали всі документи в обласне управління, їх реакція на те, що відбувається нейтральна, і наші заяви запущені в роботу відповідно до законодавства», — додав директор з юридичних питань агрохолдингу «Мрія».

Нагадаємо, вчора у Києві аграрії мітингували за прийняття законопроекту №3851-1, який повертає спеціальний режим ПДВ для сільськогосподарських виробників та за продовження мораторію на продаж земель. За попередньою інформацією під стінами парламенту зібралось близько 20 тисяч мітингувальників.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus