Колишніх топ-менеджерів Мрії спіймали на несплаті 3 млн грн податків

18 жовтня 2016 98 0
Мрія Агро Підгайці не сплачувала податки
finance.obozrevatel.comМрія Агро Підгайці не сплачувала податки

На Тернопільщині викрили сільгосппідприємство, яке ухилилося від сплати податків більш ніж на 3 млн грн.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Тернопільської області.

Згідно з повідомленням, протягом 2015-2016 р.р. агрофірма «Мрія Агро Підгайці» вирощувала сільськогосподарські культури на території Тернопільської області, не звітуючи перед податковою службою. Таким чином підприємство тільки за 2015 р. ухилилося від сплати ПДВ у сумі понад 3 млн грн. Згідно з даними youcontrol.com.ua, засновником «Мрія Агро Підгайці» є Наталя Конєва, а керівник підприємства — Микола Слободян.

Latifundist.com спробував розібратися в ситуації і з'ясувати, чи має «Мрія Агро Підгайці» якесь відношення до агрохолдингу «Мрія», яке також працює в Тернопільській області. Як виявилося — має.

В Агрохолдингу «Мрія» повідомили, що ТОВ «Мрія Агро Підгайці» була створена 24 вересня 2014 р., після оголошення дефолту агрохолдингу як клон компанії «Мрія Підгайці», яка перейшла під контроль кредиторів. Відрізняючись лише одним словом в назві, компанія-клон, створена попереднім керівництвом «Мрії», ввела в оману пайовиків і обманним шляхом вивела 1700 га земель, орендованих агрохолдингом.

Зараз майно «Мрія Агро Підгайці» під арештом, триває розслідування.

«На майно, вилучене під час огляду і обшуку, суд наклав арешт. За фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 КК України», — повідомляють в прокуратурі Тернопільської області.

Kurkul.com у рамках проекту «Податковий АгроКонтроль» намагається зібрати об’єктивні дані та розповідає про реальний вклад аграріїв у держбюджет. Всі публікації проекту зібрані у спецтемі на нашому сайті.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 6°

Вітер

3м/с

Опади

0мм

Вологість

44%