Україна підписала угоду про вільну торгівлю з Канадою

20 липня 2015 32 0
Україна підписала угоду про вільну торгівлю з Канадою
Україна підписала угоду про вільну торгівлю з Канадою

Сьогодні було підписано документ про завершення перемовин щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Угода про вільну торгівлю передбачає сприятливі умови для українських сільгосптоваровиробників.Із моменту набуття чинності Угоди ринок Канади стане відкритим для 98% української продукції, і натомість Україна лібералізує ринок для 80% канадської продукції.

«Мінагропрод неодноразово брав участь у двосторонніх переговорах із канадською стороною для розширення співпраці у галузі сільського господарства. Суттєві переваги отримає вітчизняний аграрний сектор, адже на більшість сільськогосподарських товарів буде скасовано ввізні мита до Канади», — повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Важливість Угоди про вільну торгівлю для розвитку агросектору України підкреслює Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

«Дана угода скасує ставки мита на 99,9% українського аграрного експорту до Канади, включаючи безмитний ввіз соняшникової олії, горілчаних виробів, консервованих фруктів та овочів», — сказав він.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька позитивно оцінює результати переговорного процесу для вітчизняної аграрної галузі.

«Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою розширює можливості експорту для українського агросектору. Продукцією, що отримає найбільш сприятливі умови на ринку Канади, є олія соняшникова, цукор, шоколад, кондитерські та хлібобулочні вироби. Також будуть виключені усі позаквотні тарифи для продуктів молочної обробки, зокрема молочної продукції, м’яса птиці та яєць», — зазначила заступник міністра.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 15°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

75%