Аграрії потраплять під обмеження на перевезення залізничним транспортом

2 листопада 2016 105 0
Мінінфраструктури розглядає введення обмежень на перевезення залізничним транспортом на короткі відстані
ua-ekonomist.comМінінфраструктури розглядає введення обмежень на перевезення залізничним транспортом на короткі відстані

Міністерство інфраструктури України розглядає можливість введення обмежень на перевезення залізницею на короткі відстані.

Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов, пише «БізнесЦензор» з посиланням на «Українські Новини».

«Через посилення габаритно-вагового контролю на дорогах частину вантажів почали перевозити залізничним транспортом. Зараз ми обговорюємо з менеджментом публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» «можливість введення обмежень на перевезення залізницею на короткі відстані. Нехай вантажовідправники, а це в основному аграрії, возять свою продукцію автомобільним транспортом. Це тимчасовий захід і він їх не розорить», — зазначив Євген Кравцов.

Він підкреслив, що вагонів не зменшилося, а вантажів не побільшало. Однак в цьому році особливо часто стали виходити з ладу локомотиви.

На ситуацію також вплинули складності з поставками палива і запчастин і збільшення кількості вантажів, які перевозяться на короткі відстані.

За його словами, в разі необхідності «Укрзалізниця» залучає білоруський парк вагонів, при цьому доба оренди вагона обходиться в 26 швейцарських франків, що не завжди перекриває вартість перевезення, особливо, якщо вагони багато простоюють.

Виконано за допомогою Disqus

+ 10° ... + 8°

Вітер

4.7м/с

Опади

1.3мм

Вологість

77%