CLAAS представила систему автоматичного водіння TURN IN

3 листопада 2016 56 0
Система автоматичного водіння TURN IN від CLAAS
claas.uaСистема автоматичного водіння TURN IN від CLAAS

CLAAS представляє систему автоматичного водіння TURN IN, повідомляє Тraktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Нова розробка є доповненням до вже наявних систем автоводіння концерну і в якості нової функції пропонує механізатору автоматичний вибір найоптимальнішого напрямку смуги розвороту. Це особливо актуально при проведенні польових робіт (обробки грунту, посіву, обприскування або збирання врожаю) без фіксованих опорних точок, коли механізаторові особливо складно потрапити після розвороту в наступну загонку.

При досягненні 120° кута по відношенню до напрямку гону система TURN IN починає рекомендувати подальший курс розвороту, щоб оптимізувати лінію проходу наступної загонки.

Механізатору необхідно всього лише активувати систему автоводіння, щоб отримувати моментальні і точні вказівки щодо виходу на потрібний напрямок загонки. Система TURN IN забезпечує дуже швидке маневрування в разворотной смузі і скорочує робоче навантаження на механізатора.

Система передбачає вибір оптимального напрямку проходу на основі поточних умов роботи. У розрахунок автоматично приймаються всі дані, в тому числі швидкість, мінімальний радіус повороту, положення і напрямок руху машини.

При цьому механізатор постійно зберігає за собою право повного контролю за вибором остаточного варіанту руху.

Це програмне забезпечення буде доступним з 2017 р. на всіх системах автоводіння CLAAS і терміналах S7 або S10. Вже вживані системи автоводіння можуть бути переналаштовані шляхом введення активаційного коду.

Виконано за допомогою Disqus