КЕМЗ випустив новий комбайн для збирання гарбуза

4 листопада 2016 566 0
Продуктивність модифікації досягає 4 га за світловий день
kemz.com.uaПродуктивність модифікації досягає 4 га за світловий день

Каховським експерементальним механічним заводом (КЕМЗ) прийнята в серійне виробництво чергова модифікація комбайна для збирання гарбуза V-VD.004, повідомляє Тraktorist.ua з посиланням на офіційний сайт підприємства.

Концепт майбутньої серійної версії був представлений в минулому році. Після польових випробувань виявлено ряд недоліків, які успішно подолані в серійній версії.

Зокрема, були доопрацьовані система вивантаження і накопичувальний бункер в сторону автономності всієї системи приймання та вивантаження гарбузового насіння (в концепті передбачалося використання загального приводу комбайна від вала відбору потужності). Це технічне рішення забезпечило більш зручну компоновку агрегатів приймально-розвантажувальної системи, а також дозволило істотно збільшити корисний об'єм приймального бункера.

Модель комбайна V-VD.004 розрахована на крупно-товарне виробництво гарбуза на насіння, з посівними площами від 100 га і більше.

Продуктивність модифікації досягає 4 га за світловий день. Комплекс обслуговується одним оператором на чистих полях і двома-трьома на забур'янення.

Новий комбайн агрегатується з тракторами типу ЮМЗ, МТЗ від 80 к.с. і вище через вал відбору потужності за допомогою карданної передачі, а також за допомогою гідравлічної системи трактору, в частині вивантаження намолоченого врожаю.

У цьому сезоні новинка надійшла в роботу в господарства ТОВ «Сапфір-агро» (с. Музиківка, Херсонської області), ТОВ «Долина Агро» (с. Башмачка, Дніпропетровської області), а також три примірника новинки були поставлені на експорт.

Виконано за допомогою Disqus

+ 10° ... + 7°

Вітер

4.7м/с

Опади

1.3мм

Вологість

55%