Новинка від Lemken отримала медаль на ІнтерАГРО 2016

14 листопада 2016 101 0
На плузі Juvel 8m встановлені оновлені корпуси Duramax, котрі кріпляться за допомогою гачків
Traktorist.uaНа плузі Juvel 8m встановлені оновлені корпуси Duramax, котрі кріпляться за допомогою гачків

Плуг Juvel 8m модифікації v5n100 компанії Lemken отримав срібну медаль «ІнтерАГРО 2016» за новації серед техніки для ґрунтообробки та посіву. Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив фахівець із підтримки продажів Lemken Олександр Киянець.

За словами представника компанії, цей плуг не є новинкою, але цю модель оновили спеціально для українського ринку, зробивши її більш дешевою за європейські аналоги.

«Наприклад, на цьому плузі кут нахилу башти регулюється механічно, а в європейському варіанті — за допомогою панелі керування в кабіні трактора, та наші фермери до цього не звикли», — розповів Олександр Киянець.

За словами фахівця, на цьому плузі встановлені оновлені корпуси Duramax, котрі кріпляться за допомогою гачків, а не болтів, що дозволяє збільшити їх ресурс, адже немає отворів, які з часом зношуються. Також плуг оснащено системою Vari, яка дозволяє поступово регулювати ширину захвату плугу. Цим процесом механізатор може керувати з кабіни трактора.

Окрім плугу, на стенді компанії була представлена оновлена борона Heliodor 9. На цю модель було встановлено нові диски діаметру 510 мм.

«Встановлення дисків більшого діаметру — це світовий тренд. Такі диски дозволяють бороні працювати на глибину до 14 см, а ресурс їх роботи збільшується», — пояснює таке рішення компанії Олександр Киянець.

За словами представника Lemken, ця борона представлена в 7-ми та 16-ти метровому варіанті, при чому останню вже вдалося продати українському фермеру.

Ще однією новинкою на стенді компанії був 48-ми рядний посівний комплекс Lemken Compact-Solitair 9. В новій моделі ширину міжряддя було зменшено з 167 мм до 125 мм, що, за словами Олександра Киянця, дозволяє більш рівномірно розподіляти насіннєвий матеріал.

Зі старих та провірених моделей був представлений обприскувач.

«Ця модель дуже добре продавалася в цьому році. Якщо в 2015 р. ми їх продали 11 шт., то в 2016 р. — 45 шт.», — розповів Олександр Киянець. За словами фахівця Lemken, цей рік для компанії був вдалим, що дало змогу збільшити об'єм продажів більш ніж на 50%.

Виконано за допомогою Disqus