Фермерам треба зосередитися на бобових — Кутовий

17 листопада 2016 76 0
Тарас Кутовий, міністр аграрної політики та продовольства України
kurkul.comТарас Кутовий, міністр аграрної політики та продовольства України

Бобові культури є дуже привабливими саме для середніх і малих виробників.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, відкриваючи Першу міжнародну конференцію «Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність», пише Мінагропрод.

«Наше завдання – збільшити долю нішевих, у тому числі бобових культур у структурі агровиробництва. Бобові, це напрямок в якому перспективи зі створення доданої вартості значні. Багато зроблено аби Україна мала потужний експортний потенціал і ми в лідерах. Коли ж ми говоримо про загальну світову потребу в протеїнах, то з обмеженими фінансами ми можемо вийти на суттєві результати», — зазначив він.

Також, на його переконання, ці культури є цікавими для тих, хто хоче диверсифікувати своє виробництво, покращити або утримати якість своїх ґрунтів.

«Наприклад Індія є одним із найбільших імпортерів зернобобових культур з України, але потенціал українського аграрного сектору ще далеко не вичерпний за цим напрямком», — сказав міністр.

Він переконаний, що проведення конференції міжнародного рівня надасть новий поштовх розвитку бобової галузі.

«Експортний потенціал України, особливо в контексті бобових використаний тільки на 10%. Зустріч фахівців з вирощування бобових культур стане дієвим майданчиком з обговорення перспектив на світовому та внутрішньому ринку бобових культур, тенденцій попиту, сучасних технологій вирощування та їх переробки», — підсумував Тарас Кутовий.

Виконано за допомогою Disqus