Фермер з Англії розробив новий відлякувач птахів

13 грудня 2016 71 0
Відлякувач за зовнішнім виглядом імітує людину
fwi.co.ukВідлякувач за зовнішнім виглядом імітує людину

Фермер з Ворчестерширу (Англія) придумав новий спосіб відлякування птахів, які псують його врожай, повідомляє Fermers Weekly.

Кріс Кук має 80 га орних земель у розпорядженні та є доволі крупним підрядником. Він помітив, що звукові відлякувачі птахів, що ховаються за огорожею, лякають птахів при найменшому русі. Це спонукало його до створення відлякувача, який буде зовнішнім виглядом імітувати людину, яка тримає рушницю, проте без застосування традиційної газової гармати, яка може порушити спокій жителів навколишніх районів.

Перш за все, він взяв фотографію людини, яка стріляє і потім, з допомогою місцевого коваля, взявся за створення силуету людини з листової сталі.

Потім ця конструкція була встановлена за допомогою підшипників на сферичну основу, що дозволяє їй обертатися як флюгер від поривів вітру.

Завдяки спеціальному штирю на основі вся конструкція тримається в землі, а перед фарбуванням для отримання більш реального зображення вона була оцинкована.Вартість відлякувача становить £120.

Виконано за допомогою Disqus