До ірландського фермера позиваються через гармату, що відлякує ворон

84
0
На фермера подали до суду через відлякувач ворон
pixabay.comНа фермера подали до суду через відлякувач ворон

Районний суд округу Кенмер (Ірландія) розглянув скаргу про гучний відлякувач ворон, який шумить із такою частотою і тривалістю, що це дратує сусідів. До землевласника Еамона Хоргана з Кілгарвана, позиваються за статтею закону про охорону навколишнього середовища. Про це повідомляє independent.ie.

Заявником виступає ​​Трейсі Баррінгтон із Брук Коттедж, до скарги долучилися й сусіди з долини, яким теж заважає гучний пристрій. Адвокат заявника на судовому засіданні охарактеризував пристрій як пропануву гармату, від якої луна йде долиною. Це заважає спокою та завдає руйнівного впливу на людей, що проживають поблизу.

Сам землевласник Еамон Хорган, не проживає в тій місцевості, там розташована його ферма. На попередньому засіданні суду він повідомив, що пристрій захищає його врожай від ворон. До справи в якості доказів додадуть виміри рівня децибел, частоти використання та пори року, коли пристрій використовується.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus