На Тернопільщині завершують збирання ріпаку

101
0
Libr.rv.ua
На Тернопільщині завершують збирання ріпакуLibr.rv.ua

Структурний підрозділ «Агропродсервісу» товариства з обмеженою відповідальністю «Берегиня Добра», що розташоване у Збаразькому районі (Тернопільська область), на 1600 гектарному полі, аграрії збирають озимий ріпак, пшеницю високопродуктивних селекцій «Акторатос», «Богемія» та сою, пише прес-служба «Агропродсервісу».

«Озимий ріпак тут обмолочують чотири комбайни і вже практично наближаються до завершення збирання цієї культури. Зібраний урожай відразу з поля везуть на Козівський зерноелеватор. Урожайність ріпаку загалом непогана», — розповів директор ТОВ «Берегиня Добра» Іван Хаблюк.

За його словами, днями, в залежності від погоди, аграрії із Синяви розпочнуть обмолот озимої пшениці. Зерно нового врожаю доставлятимуть на місцевий тік.

«За попередніми прогнозами, і звісно ж, при сприятливих умовах, жнивний комплекс, в якому задіяно майже два десятки досвідчених спеціалістів, планують завершити уже до кінця наступного тижня», — сказав він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus