Мінагропрод обіцяє відновити систему зрошення на Півдні

27 липня 2015 36 0
Мінагропрод обіцяє відновити систему зрошення на Півдні
Latifundist.comМінагропрод обіцяє відновити систему зрошення на Півдні

Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує працювати на реалізацією проекту щодо відновлення системи зрошення в Південних областях України, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Це питання обговорили під час наради керівництва Мінагропроду, представників Світового банку, USAID, інших профільних центральних органів влади, народних депутатів, представників профільних інститутів Національної академії аграрних наук України та фермерських господарств.

Сайт відомства зазначає, що також було обговорено місію Світового банку, які оцінювали стан зрошувальних систем на Півдні України.

«Міністерство аграрної політики та продовольства продовжує роботу над проектом відновлення зрошення в південних областях України. Ми провели перевірку технічного стану іригаційних споруд спільно з місією Світового банку», — сказала заступник міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька.

За її словами, реалізація проекту є надзвичайно актуальним завданням для розвитку аграрного сектору та реалізації аграрного потенціалу південних регіонів України, за умов зміни клімату та виходу з ладу внутрішньогосподарських зрошувальних систем, на площах понад 1 млн га.

Виконано за допомогою Disqus

+ 28° ... + 17°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

49%