На неякісних ґрунтах Харківщини збирають гарний врожай

36
0
На неякісних ґрунтах Харківщини збирають гарний врожай
Van-pack.comНа неякісних ґрунтах Харківщини збирають гарний врожай

У Куп’янському районі — найгірша земля по Харківській області: погані ґрунти, переважно супісок, глина, розповідає директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія» Анатолій Головко, пише «Аgrotimes».

«Загалом коефіцієнт гумусу складає 0,83–0,87. Є ділянки, де ґрунт наче камінь. Тому працюємо над поліпшенням ґрунту. Наприклад, лише минулого року внесли 45 тис. т гною — по 120 т/га», — повідомляє директор підприємства.

За його словами, урожайність культур залежить від сорту чи гібрида культур. Перед тим, як купувати насіння різних компаній, його апробують у демопосівах. Обирають ті, що мають високий потенціал продуктивності, кращу вологовіддачу тощо.

Він наголосив, що пшениця та ячмінь у них — в основному вітчизняної селекції. Підприємство саме вирощує собі першу репродукцію насіння зернових, купуючи еліту й супереліту.

«Впливають на врожайність і засоби захисту рослин: якщо їх не застосовувати, то можна 40–50% урожаю втратити. Ми, на відміну від навколишніх фермерів, застосовуємо препарати тільки оригінальні. У результаті наша врожайність уполовину вища за їхню, я вже не кажу про якість зерна. Адже в них на полях повно бур’янів і хвороб» — говорить Анатолій Головко.

Також додає, що важливим чинником є волога.

«І ми бачимо, що врожайність від цього дуже різниться. Тому сіємо культури, які здатні добре витримувати такі погодні умови, посухостійкі гібриди», — розповів Анатолій Головко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми