ALFA SmartAgro та ProCredit Bank запускають спільну програму кредитування ЗЗР

26 грудня 2016 69 0
ALFA SmartAgro розширює співпрацю з агровиробниками
forbes.net.uaALFA SmartAgro розширює співпрацю з агровиробниками

У новому році ALFA SmartAgro розширює співпрацю з агровиробниками, пише прес-служба компанії.

З 1 січня 2017 р. стартує програма кредитування засобів захисту рослин (ЗЗР) для аграріїв.

«Спільно з ProCreditBank компанія пропонує господарствам вигідні умови для придбання засобів захисту рослин виробництва ALFA SmartAgro. За умовами програми кредитне фінансування покриває до 100% вартості ЗЗР і розраховане на відстрочку виплати до 12 місяців», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що при замовленні ЗЗР з 1 січня до 30 квітня на суму від 1,5 млн грн агровиробники отримають привабливі відсоткові ставки в національній валюті. Від 4% до 10,75% — у залежності від терміну кредитування.

«Налагоджена співпраця між постачальниками, дистриб’ютором, комерційним банком і споживачем прискорює проходження всіх процесів. Зокрема, середній термін прийняття рішення кредитним комітетом з моменту надання сільгоспвиробником основних документів — від 5 днів», — зазначається у повідомленні.

Протягом багатьох років ALFA SmartAgro допомагає господарствам знаходити оптимальні рішення для захисту урожаю.

«Надаючи агропровиробникам більший доступ до фінансових ресурсів, компанія створює сприятливі умови для розвитку сільського господарства в Україні та виводить на новий рівень її співпрацю з споживачами ЗЗР», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus