Компанія ALFA Smart Agro цього року презентує 5 нових препаратів

15 січня 2020 54 0
Компанія ALFA Smart Agro цього року презентує 5 нових препаратів
ALFA Smart Agro Компанія ALFA Smart Agro цього року презентує 5 нових препаратів

У 2020 р. компанія ALFA Smart Agro виведе на ринок ще 5 нових препаратів, які мають ширший спектр дії від попередніх та довший період застосування. Про це Кurkul.com повідомила прес-служба компанії. 

«Наша компанія працює у тісній співпраці з агровиробниками України. Ми розуміємо, які проблеми їм доводиться вирішувати. Саме тому компанія ALFA Smart Agro робить акцент на створенні нових препаратів, які відрізняються ширшим спектром дії та довшим періодом застосування», — повідомила комерційний директор ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

У 2020 р. портфель компанії планується поповнити новими рішеннями, серед яких: фунгіциди Корвізар М та Артіс Плюс, гербіциди Сігур та Астаміл та інсектоакарицид Сінтак.

«Створення нового продукту починається з ідеї. Наприклад, ми знаємо, що хізалофоп-п-етил, який добре бореться з бур’янами, в той же час може мати фітотоксичний вплив на сою та соняшник, особливо за підвищених норм застосування. Ми поставили собі завдання створити препарат, який контролюватиме усі поширені бур’яни, але разом з тим не завдаватиме стресу культурам. І ми створили Кайман – інноваційний двокомпонентний грамініцид проти комплексу злакових бур’янів з високою селективністю до культурних рослин. Аграрії, що застосовують його у новій технології вирощування, не мають втрат потенціалу врожайності культур через фітотоксичний вплив на них препаратів», — пояснив директор департаменту досліджень і розробки ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас

.

Створення багатокомпонентних препаратів потребує ретельних наукових досліджень та лабораторних тестувань. Ідеальний продукт поєднує в собі не лишетільки ефективні діючі речовини, а й правильно підібрані допоміжні компоненти та найбільш дієву формуляцію. Науковці компанії вивчають глибинні процеси, що відбуваються у рослинах, і створюють препарати, що сприяють повному розкриттю потенціалу врожайності культур та підвищують рентабельність виробництва.

Наразі агрокомпанія має в асортименті 71 препарат, 36 з яких — унікальні продукти, створені науковцями компанії,  24 із них захищені відповідними патентами. У розпорядженні науковців компанії: лабораторії, міні-завод для виробництва тестових зразків препаратів та Дослідно-демонстраційний центр.

Читайте також: ALFA Smart Agro згуртувала аграріїв зі всієї України.

Виконано за допомогою Disqus