За рік на Запоріжжі створили 10 сімейних молочних міні-ферм

6 січня 2017 95 0
Минулого року сільгосппідприємствам області нараховано 635 тис грн за  приріст поголів’я корів
Kurkul.comМинулого року сільгосппідприємствам області нараховано 635 тис грн за приріст поголів’я корів

В Запорізькій області у рамках проекту «Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи», що реалізується Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад», завершено будівництво та відкрито дві сімейні молочні міні-ферми на 40 голів на території Токмацького району.

Загалом за минулий рік у регіоні реконструйовано та побудовано 10 сімейних молочних міні-ферм.

Минулого року сільгосппідприємствам області нараховано 635 тис грн за приріст поголів’я корів власного відтворення.

Протягом 2016 року в ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько-Дніпровського району реконструйовано та введено в експлуатацію два свинарника-маточника на 640 голів, приміщення для дорощування поголів’я свиней на 3700 голів та свинарник-відгодівельник на 1650 голів. Крім цього, у господарстві здійснюється будівництво корівника на 560 голів та заплановано у 2017 році розпочати будівництво забійного цеху сільськогосподарських тварин на 2400 голів.

У ТОВ АФ «Нива» проведено реконструкцію молочного залу, придбано та установлено доїльну установку «Брацлавчанка» вітчизняного виробництва, що дало змогу полегшити працю доярок та отримувати молоко лише вищого ґатунку.

Загальна вартість реалізованих інвестиційних проектів за рахунок власних коштів склала 10,5 млн грн, додатково в сільській місцевості створено 47 нових робочих місць.

Виконано за допомогою Disqus