На Одещині пташиний грип знищив 1 тис. курей і гусей

6 січня 2017 101 0
У СВК «Дружба» зареєстровано пташиний грип
gieldaspozywcza.plУ СВК «Дружба» зареєстровано пташиний грип

У СВК «Дружба» (с. Мирне, Кілійський район, Одеська область) зареєстровано пташиний грип, пише прес-служба Держпродспоживслужби.

Зафіксовано загибель 1,1 тис. голів птиці (кури та гуси) із 10,2 тис. голів (4,8 тис. гол. курей та 5,4 тис. гол. гусей), що утримувалися в господарстві.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації захворювання на 06 січня заплановано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кілійській райдержадміністрації, рішенням якої буде затверджено план з ліквідації грипу птиці, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що для координації виконання заходів в Одеську область виїхали спеціалісти Держпродспоживслужби, Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та Державного центру ветеринарної медицини птахівництва.

«В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення вірусу пташиного грипу», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus