Бізнес з розведення гусей в Україні окупиться протягом року

20 квітня 2018 254 0
Бізнес з розведення гусей є недостатньо освоєним в Україні, не дивлячись на високий попит
Kurkul.comБізнес з розведення гусей є недостатньо освоєним в Україні, не дивлячись на високий попит

При високому попиті на продукцію, бізнес з розведення гусей є недостатньо освоєним в Україні. В той же час, його рентабельність складає близько 75% і з ним може впоратися навіть новачок, повідомляє homebiznes.in.ua.

За собівартістю виробництва, гусятина дешевша за яловичину, а ціна при збуті вища, що говорить і про більшу рентабельність цього бізнесу.

Читайте також:  Фермер з Дніпропетровщини започаткував незвичний гусячий стартап

Товарної ваги гуси набирають за 3-4 місяці. З розрахунку, що середня вага гусака становить 4-8 кг, за його продаж можна отримати 150–300 грн,пуху можна буде отримати близько 0,6 кг, що в грошовому еквіваленті складе близько 200 грн. Виходячи з цього, витрати фермера можуть окупитися протягом року.

Для вирощування гусей господарству, необхідне приміщення площею від 150 кв. м на 1 тис. голів. Приміщення має бути опалюваним, з утепленою підлогою і температурою не нижче, ніж 8 градусів у холодну пору року. У пташнику має бути сухо та без протягів.

Також необхідно подбати про водойму, розміром від 200 кв. м на 1 тис. голів. Якщо на ділянці немає водойми, її потрібно викопати, наповнити та обсіяти береги газонною травою.

Виконано за допомогою Disqus